Zajęcia praktyczne odbywają się w salach komputerowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy i dydaktyczny. Komputery połączone są w sieć ze stałym dostępem do internetu. Każdy uczestnik szkolenia ma do dyspozycji własne stanowisko komputerowe oraz dostęp do drukarki innego sprzętu specjalistycznego. 

W salach komputerowych znajduje się od 12 do 16 stanowisk (+ 1 dla trenera)

Na wyposażeniu sal komputerowych znajduje się także system wizualizacji zbudowany w oparciu o autorskie rozwiązanie w postaci dodatkowych monitorów ustawionych pomiędzy stanowiskami komputerowymi, na których wyświetlany jest obraz z komputera trenera. System wizualizacji zwiększa efektywność szkoleń, a nasze rozwiązanie ma tę dodatkową zaletę, że obraz podglądu jest w zasięgu wzroku, tuż obok własnego stanowiska komputerowego.

Zajęcia teoretyczne (wykłady) odbywają się w salach szkoleniowych, które wyposażone są w prezentacyjny system multimedialny (ekran, rzutnik).

Szkolenia wyjazdowe, realizowane są w siedzibie Zleceniodawcy, przeprowadzane są z wykorzystaniem mobilnej pracowni komputerowej (laptopy).

Istnieje możliwość wynajęcia sal szkoleniowych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

 

Sala komputerowa 1
Sala komputerowa 2
Sala szkoleniowa 1
Sala szkoleniowa 2

 

 

 

 

 

 

Masz pytanie

Zadzwoń 

lub

wyślij e-mail 

Telefony:

728 917 333

32 777 1111 

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.