Szkolenie zamknięte jest realizowane na potrzeby konkretnej Firmy i jest przeznaczone dla jej pracowników.

 

 

Program szkolenia

Ze względu na indywidualny charakter szkolenia, program szkolenia dostsowywany jest indywidualnie do potrzeb szkoleniowych Firmy zlecającej szkolenie z uwzględnieniem poziomu zaawansowania uczestników szkolenia oraz specyfiki branżowej.

 

Miejsce szkolenia zamkniętego:

  • na terenie Firmy zlecającej szkolenie,
  • w salach szkoleniowych naszego Ośrodka Szkoleniowego,
  • w wybranym Ośrodku Wypoczynkowym.

Szkolenia zamknięte na terenie Firmy zlecającej szkolenie prowadzone jest na sprzęcie komputerowym Ośrodka Szkoleniowego NIKOM lub, na życzenie Zamawiającego, na sprzęcie komputerowym Zamawiającego. Tak zorganizowane szkolenie pozwala zaoszczędzić czas pracowników oraz uniknąć kosztów związanych z dojazdem uczestników szkolenia na zajęcia.

 

 

Szkolenia zamknięte w salach szkoleniowych naszego Ośrodka Szkoleniowego organizowane jest w Zabrzu. Dla osób spoza Zabrza istnieje możliwość zakwaterownia w Hotelu.

 

Szkolenia zamknięte w wybranym Ośrodku Wypoczynkowym organizowane są na zapewnionych przez nas laptopach. Istnieje możliwość używania przez uczestnika szkolenia własnego laptopa.

 

Czas trwania szkolenia i terminy zajęć

Ilości godzin zajęć oraz terminy zajęć dostosowywane są do indywidualnych potrzeb szkoleniowych Firmy zlecającej szkolenie.

 

Osoby prowadzące szkolenie

posiadają dużą specjalistyczną wiedzę praktyczną i teoretyczną oraz umiejętności dydaktyczne.

 

Stanowisko szkoleniowe

W przypadku szkolenia na naszym sprzęcie komputerowym, zapewniamy oprócz komputerów system wizualizacji, który umożliwia interaktywną pracę wykładowcy z uczestnikami szkolenia zwiększając jakość i efektywność szkoleń. Każdemu uczestnikowi szkolenia zapewniamy własne stanowisko komputerowe wraz z indywidualnym wyposażeniem specjalistycznym.

 

Uczetnicy szkolenia otrzymują:

  • materiały dydaktyczne,
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

 

 

Tryb szkolenia

szkolenie może odbywać się w trybie grupowym lub w trybie indywidualnym (np. dla jednej osoby).

 

Cena szkolenia

Szkolenie zamknięte wyceniane jest indywidualnie.

 

Ustalenie szczegółów szkolenia

 

W celu ustalenia szczegółów szkolenia zamkniętego prosimy o kontakt  e‑mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  telefoniczny:  728 917 333,  32 777 1111

 

Masz pytanie

Zadzwoń 

lub

wyślij e-mail 

Telefony:

728 917 333

32 777 1111 

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.